Yaşam

Oyuncu Sibel Gökçe’den korkunç itiraf: 8 yaşında babamın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programının bu haftaki konuğu oyuncu ve dansçı Sibel Gökçe oldu. Babasının en yakın arkadaşı tarafından 8 yaşındayken yaşadığı cinsel istismarı anlatan Gökçe, sokaklarda yaşadıklarından ve cinsellikle ilgili dertlerinden da bahsetti.

“BABAM ÖLDÜKTEN SONRA KENDİMİ SOKAKLARA ATTIM”

“HEM KÖPEĞİMİN HEM DE KENDİ CANIMA KIYMAK İSTEDİM”

Kalaycıoğlu’nun “Hiç intihar etmeyi düşündün mü? sorusuna cevap veren Sibel Gökçe, sözlerine şöyle devam etti: “İntihar etmeyi düşündüm. Engelli bir köpeğim vardı. İntihar etmek ve gitmek istedim. Köpeğim ortada kalmasın diye ikimizin hayatını sonlandırmayı düşündüm. Sonra arkadaşımı kaybettim. Köpeğimi kaybetmek çok ağır geldi. Anne ve babamı sevemedim lakin köpeğimi çok sevdim, onu unutamıyorum. Köpeğimin vefatı bana çok ağır geldi.”

“8 YAŞINDAYKEN BABAMIN ARKADAŞI TARAFINDAN İSTİSMAR EDİLDİM”

Sokakta yaşadığı zor günleri de anlatan ünlü isim, “Sokakta çok şey yaşadım. Sokaklarda uyuduğum günler oldu. Elimdeki paraya harcadıktan sonra dans etmeyi bilmeden dansözlük yapmaya başladım. Bir bayanla tanıştım o beni bu mesleğe aldı. Onun takımında dans etmeye başladı. Çocukluğumdan beri çok cinsel istismara uğradım. 8 yaşındayken babamın yakın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım. Bunu herkes yaşıyor” ifadelerini kullandı.

“CİNSELLİKLE İLGİLİ PROBLEMLERİM VAR”

Cinsellikle ilgili sorunlar yaşadığını belirten Gökçe, sözlerini şöyle tamamladı: “Yaşadıklarımdan ötürü cinsellikle ilgili kimi şeylerden nefret etmeye başladım. Cinsellikle alakalı problemlerim var. Bu sorunu sorguladığımda altından 8 yaşında yaşadığım istismar çıkıyor. Dokunmak da bir istismardır. Birinci sağlıklı cinsel alakamı 19 yaşında yaşadım. 20’li yaşların sonunda da bu mevzuyla ilgili dayanak aldım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu